• Kraj
  • czwartek, 05 kwiecień 2018 09:05
  •   768

500+ po nowemu. Więcej darmowych leków

PiS szuka pomysłów na poprawę sondaży
PiS szuka pomysłów na poprawę sondaży PiS szuka pomysłów na poprawę sondaży © archiwum

Będziesz rewolucje w propagowanie 500 plus! Rząd PiS i Jarosław Kaczyński (69 l.) już 14 kwietnia podczas konwencji mają ogłosić ważne zmiany w swoim sztandarowym programie! Jak się dowiadujemy nieoficjalnie, chodzi m.in. o podwyższenie progu dochodowego z 800 do 1 050 zł. Lepszy ma być też dostęp do darmowych leków dla seniorów.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Wicemarszałek Sejmu i rzecznik PiS Beata Mazurek (51 l.) przyznaje, że program 500 plus wyciągnął z biedy wiele rodzin. – Dał rodzinom możliwość lepszego życia. Czy będą zmiany? Decyzje należą do rządu – mówi Beata Mazurek. O rewolucji w programie dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

Skąd takie przyspieszenie rząd? Chodzi m.in. o ostatnie spadki w sondażach PiS. Receptą na ich podniesienie ma być poprawa losu rodzin i emerytów. Dlatego PiS ma zaproponować m.in. w programie progu na pierwsze dziecko czy wprowadzenie limitu dochodu na osobę.

500 plus przysługiwałby rodzinom, w których są dzieci uczące się do 25. roku życia. Lepiej mieliby też seniorzy, którzy dostawaliby darmowe leki już po skończeniu 70. roku życia. Nieoficjalnie wiadomo też, że ciągle w grze jest 500 plus dla seniorów. – Planujemy następne rozwiązania – powiedział w
Gazecie Polskiej” Jarosław Kaczyński.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)