• Kraj
  • sobota, 28 kwiecień 2018 08:59
  •   97

Nie zapomnij o podatku!

Zostały tylko trzy dni na rozliczenie PIT-u
Zostały tylko trzy dni na rozliczenie PIT-u Zostały tylko trzy dni na rozliczenie PIT-u © archiwum

30 kwietnia mija termin rozliczenia podatku PIT za rok 2017. Do końca miesiąca odpowiednie druki muszą trafić do urzędu skarbowego.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Wypełnione deklaracje można złożyć osobiście (w poniedziałek urzędy będą pracować dłużej), wysłać tradycyjnie pocztą lub elektronicznie. Według szacunków aż 56 proc. Polaków rozliczy w tym roku PIT przez Internet, m.in. korzystając z aplikacji dostępnej na Portalu Podatkowym. Czasu niewiele, a za niezłożenie oświadczenia w terminie grozi wysoka grzywna – od 200 do 40 000 zł!

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzajcych dzie wyborw i a do chwili zakoczenia gosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatw w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy majcych charakter agitacji wyborczej moe zosta uznana za naruszenie przepisw ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagroony kar grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z pn. zm.)