• Śląskie
  • sobota, 28 kwiecień 2018 09:19
  •   146

Braterskie porachunki

Zdemolowali mieszkanie, zaczęli strzelać
Zdemolowali mieszkanie, zaczęli strzelać Zdemolowali mieszkanie, zaczęli strzelać © archiwum

Z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. Przekonał się o tym 37-letni mężczyzna z Zabrza, na którego napadli w domu jego dwa rodzeni bracia. Na oczach żony i dziecka zdemolowali mieszkanie, a potem zaczęli do niego strzelać.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Nie powstrzymało ich nawet to, że trzymał na rękach córkę. Na całe szczęście zarówno dziewczynce, jak i jej ojcu nic się nie stało. Zaraz po całym zajściu napastnicy uciekali Po kilku godzinach zatrzymała ich policja. Obaj byli już wielokrotnie karani za rozboje i kradzieże. Niewykluczone, że z napadniętym bratem łączyły ich ciemne interesy.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzajcych dzie wyborw i a do chwili zakoczenia gosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatw w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy majcych charakter agitacji wyborczej moe zosta uznana za naruszenie przepisw ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagroony kar grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z pn. zm.)