• Stany Zjednoczone
  • sobota, 28 kwiecień 2018 09:48
  •   177

Grozi mu 30 lat więzienia

Bill Cosby (81 l.) został uznany za winnego trzech gwałtów
Bill Cosby (81 l.) został uznany za winnego trzech gwałtów Bill Cosby (81 l.) został uznany za winnego trzech gwałtów © archiwum

Choć jest sławny i bogaty, może iść za kraty do końca życia! Sąd w Pensylwanii uznał Billa Cosby’ego (81 l.) winnego trzech gwałtów. Grozi mu do 30 lat więzienia.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Udawał ślepego, kłamał, obracał dramat ofiar w żart! Ale sprawiedliwość w końcu dosięgnęła Billa Cosby’ego.  Sąd w Pensylwanii uznał gwiazdora „The Cosby Show” za winnego gwałtów. Spośród kilkudziesięciu przypadków zgłoszonych przez kobiety udowodniono mu trzy napaści. Ława przysięgłych nie miała wątpliwości: Cosby jest winny. Za każdy gwałt grozi mu 10 lat więzienia.

Jeden z przypadków, które przekonały ławę przysięgłych, to zdarzenie z 2004 r. Jak zeznała Andrea Constand (45 l.), aktor odurzył i uprawiał z nią seks, gdy była nieprzytomna. Komik działał tak latami. Wykorzystując swój nieskazitelny telewizyjny wizerunek, zdobywał zaufanie kobiet, odurzał je i gwałcił. Taką samą historię opowiedziało 50 kobiet, ale większość spraw się przedawniła. Wyrok zapadnie w ciągu trzech miesięcy. Cosby będzie odpowiadał z wolnej stopy, wpłacił milionową kaucję.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzajcych dzie wyborw i a do chwili zakoczenia gosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatw w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy majcych charakter agitacji wyborczej moe zosta uznana za naruszenie przepisw ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagroony kar grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z pn. zm.)