• Wielkopolskie
  • czwartek, 21 czerwiec 2018 11:32
  • 40 zdjęć, Patronat
  •   1538

Zobacz kandydatki do tytułu najpiękniejszej

Wiktoria Grzesiak – 15 lat z Osieczna
Wiktoria Grzesiak – 15 lat z Osieczna Wiktoria Grzesiak – 15 lat z Osieczna © Kamil Hadyński

W piątek, 22 czerwca w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się finałowa gala konkursu Wielkopolska Miss. Zobaczcie zdjęcia najpiękniejszych Wielkopolanek w strojach kąpielowych.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Pierwsze castingi miały miejsce już w połowie stycznia, m.in. w Pacha Poznań. Organizatorzy szukali pań w wieku 14-29 lat, mających powyżej 170 centymetrów wzrostu i będących bezdzietnymi pannami. Po raz pierwszy w konkursie mogą startować kandydatki bez polskiego obywatelstwa. Muszą jednak mieszkać lub studiować w Polsce. O miano najpiękniejszej powalczy kilkadziesiąt kandydatek. Wśród nagród znajdują się m.in. samochód osobowy, 10 tysięcy złotych czy wyjazdy na festiwale filmowe w Cannes czy Wenecji. Podczas finałowej gali finalistki konkursu Wielkopolska Miss 2018 zaprezentują się w kilku odsłonach - od sukienek, przez stroje kąpielowe aż po suknie ślubne. Galę uświetnią występy Wojtka Bałwako, Maksymiliana Łapińskiego oraz Boskiego Diego.

Zanim jednak nastąpi finał, już teraz możecie obejrzeć ostatnią sesję zdjęciową finalistek w strojach kąpielowych marki Azulena. Za zdjęcia odpowiadał Kamil Hadyński z Poznania.

Galeria

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)