• Krotoszyn
  • wtorek, 25 wrzesień 2018 11:19
  • 35 zdjęć, Wideo, Patronat
  •   1183

Charytatywny Maraton Fitness

Charytatywny Maraton Fitness
Charytatywny Maraton Fitness © Sebastian Kalak

W hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie odbył się Charytatywny Maraton Fitness. Była to impreza skierowana dla miłośników aktywności fizycznej, ale przede wszystkim dla tych, którzy chcieli pomóc.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Wydarzenie bowiem zorganizowano po to, by zebrać środki dla Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz dla Olka Bzdęgi. Organizatorem imprezy były Centrum Krotoszyńskim Inicjatyw oraz Power Jump Anegliki Szydlak. Ponad setka uczestniczek mogła wziąć udział w treningu fitness pod okiem czołowych instruktorek w Polsce – Natalii Gacki, Natalii Rybarczyk i Martyny Bielawskiej. Oprócz tego każdy mógł bezpłatnie zmierzyć sobie poziom tkanki tłuszczowej albo uzyskać porady w zakresie diety i ćwiczeń odchudzających.

Natalia gacka jest mistrzynią świata w fitness sylwetkowym oraz cenioną trenerką personalną, dietetyczką i fotomodelką. Prowadzi warsztaty motywacyjno treningowe, które odmieniły życie wielu kobiet. Jej program telewizyjny „Zeszyt ćwiczeń”, w którym pokazuje, jak skutecznie wykonywać ćwiczenia, przyciąga przed telewizory rzesze fanów.

Natalia Rybarczyk to z kolei uczestniczka mistrzostw Europy i świata w taekwondo, była trenerka przygotowania fizycznego żołnierzy, którzy wybierali się na misje zagraniczne, a także pilotów F-16. Prowadziła też zajęcia w wojsko jako trenerka personalna.

Martyna Bielawska jest natomiast wieloletnią medalistką mistrzostw Polski w lekkiej atletyce. Działa jako trenerka personalna, instruktorka kulturystyki oraz modelka fitness. Jest autorką programu treningowe „Booty Killer”. – Jestem dumna z kobiet, które zapisały się na niedzielne treningi. Wymagało to wielkiej odwagi. Panie nie wiedziały, czy dadzą radę, ale wspieraliśmy je, jak tylko mogliśmy. Nikt nie odpuścił, każdy do końca walczył i ćwiczył. Prowadzące zajęcia spisały się na medal, jak na najlepsze instruktorki fitness przystało. Organizując maraton fitness, chcielibyśmy pomóc podopiecznym Warsztatu Terapii Zajęciowej. Bardzo nas dotknął ten nieszczęsny pożar, dlatego postanowiliśmy wspólnymi siłami wspomóc WTZ. Zbieraliśmy również środki na rehabilitację małego Olga Bzdęgi – powiedziała Angelika Szydlak z Power Jump, jedna z organizatorem wydarzenia.

Podczas maratonu dla WTZ-u udało się zebrać ponad 5 tysięcy złotych, a dla Olka ponad 2 tysiące złotych.

Galeria

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)