• Krotoszyn
  • środa, 28 marzec 2018 11:18
  • 4 zdjęcia
  •   223

Seniorzy nie narzekają, tylko działają

Seniorzy nie narzekają, tylko działają
Seniorzy nie narzekają, tylko działają © Zuzanna Nadzieja

Ruszyły zajęcia z gimnastyki i jogi dla seniorów w ramach projektu „Ruszaj się Człowieku Trzeciego Wieku”, współfinansowanego przez krotoszyński powiat. Łącznie z obu zajęć korzysta 150 seniorów, podzielonych na cztery grupy.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

– Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Każda z grup ma do wykorzystania 12 godzin warsztatów – wyjaśnia Zuzanna Nadzieja z PCPR w Krotoszynie. Niebawem ruszy także ósma już edycja rozgrywek Senioralnej Ligi Kręglarskiej na kręgielni „Wodnik” w Krotoszynie.

W planach w ramach projektu są też prozdrowotne prelekcje. Jedną poprowadzi lekarz Maciej Hoffmann, a drugą farmaceuta Radosław Nowaczyk. To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych dla seniorów. – Niebawem rusza „Akademia Aktywnego Seniora”. Uczestnicy będą mogli skorzystać m.in. warsztatów rękodzieła, gimnastyki mózgu, terapii tańcem vczy wziąć udział w darmowej akademii filmowej bądź sekcji turystycznej – wylicza Zuzanna Nadzieja. Projekt jest współfinansowany przez gminę Krotoszyn.

Galeria

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzajcych dzie wyborw i a do chwili zakoczenia gosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatw w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy majcych charakter agitacji wyborczej moe zosta uznana za naruszenie przepisw ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagroony kar grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z pn. zm.)