• Chwaliszew
  • środa, 18 kwiecień 2018 09:20
  •   170

50 lat KGW w Chwaliszewie

50 lat KGW w Chwaliszewie
50 lat KGW w Chwaliszewie © archiwum

W zeszłym tygodniu Koło Gospodyń Wiejskich w Chwaliszewie (gm. Krotoszyn) świętowały półwiecze istnienia.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Organizacja ta działa jednak dłużej, bo od 9 lutego 1967 r. gdy odbyło się pierwsze zebranie i wybrano szefową – Jadwigę Garbarek. Ponieważ wyprowadziła się ze wsi w 1968 r. nową przewodniczącą została Maria Kurzawa. Piastowała tą funkcję do 1970 r. Obecnie prowadzi je Barbara Ciepła.

W trakcie jubileuszu goście życzyli dalszej chęci do pracy i zdrowi. Przybyli przedstawiciele miejscowych stowarzyszeń i organizacji, samorządowcy i delegacje urzędów wojewódzkiego i marszałkowskiego. Podziękowano szczególnie najbardziej zasłużonym członkiniom koła.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzajcych dzie wyborw i a do chwili zakoczenia gosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatw w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy majcych charakter agitacji wyborczej moe zosta uznana za naruszenie przepisw ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagroony kar grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z pn. zm.)