• Krotoszyn
  • środa, 18 kwiecień 2018 10:07
  • 3 zdjęcia
  •   181

Królowały polskie piosenki

Królowały polskie piosenki
Królowały polskie piosenki © archiwum

Dziewiąta już edycja Powiatowego Przeglądu Piosenki Polskiej odbyła się 11 kwietnia w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Organizatorzy, tj. stowarzyszenie „Razem” i Krotoszyńska Biblioteka Publiczna, zaprosiły zespoły i solistów z gmin naszego powiatu oraz reprezentantów pow. gostyńskiego. Wystąpili artyści-amatorzy z Koźmina, Krotoszyna, Rozdrażewa i Srok oraz z Gołuchowa i Pogorzeli. Gośćmi specjalnymi byli członkowie zespołu Pogodni z Krotoszyna.

W serdecznej, radosnej atmosferze śpiewano największe polskie przeboje, m.in. „Kwiat jednej nocy. Tyle lat nie odda nikt, młodym być, Autostop czy Konik na biegunach”.

Jury przyznało wiele nagród i wyróżnień. Dzięki dużemu zaangażowaniu sponsorów nagrody otrzymały wszyscy uczestnicy zaadresowanego do seniorów festiwalu. Sponsorowali je: Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski, Bank Spółdzielczy, punkt Fuji Color w Krotoszynie oraz A. Selwat, H. Hencel i M. Bielawska.

LAUREACI
WOKALISTA – Zygmunt Ziętkiewicz (Koźmin Wlkp.),
ZESPÓŁ – Trio (Koźmin Wlkp.),
NAGRODA SPECJALNA – zespół Sto-Krotki.

Galeria

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzajcych dzie wyborw i a do chwili zakoczenia gosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatw w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy majcych charakter agitacji wyborczej moe zosta uznana za naruszenie przepisw ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagroony kar grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z pn. zm.)