• Sulmierzyce
  • czwartek, 19 kwiecień 2018 11:14
  •   140

Działki pod domy

Działki pod domy
Działki pod domy © archiwum

Siedem działek na sprzedaż wystawiło miasto Sulmierzyce. Nieruchomości gruntowne przy ul. Mencfeldowskiego są przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Tereny te leżą niedaleko ul. Krotoszyńskiej – równolegle do wybudowanej niedawno ul. Stryczyńskiego. – Mamy coraz więcej osób zainteresowanych kupnem działek budowlanych, dlatego rozpisaliśmy przetarg. Oczywiście liczymy na sprzedaż wszystkich gruntów – mówi Dariusz Dębicki, burmistrz, który dodaje, że jeżeli działki te znajdą nabywców, to kolejne zostaną wycenione i wystawione na przetarg nieograniczony.

Chętni to zarówno mieszkańcy Sulmierzyc, jak i osoby spoza tego miasta. – Albo pracują w okolicy, albo planują tutaj przyszłość. Powiedziałbym, że pół na pół. W każdym razie chcą kupić działki i wybudować domy w Sulmierzycach – komentuje burmistrz.

Działki wystawione na przetarg mają od 0,075 ha do 0,1043 ha. Cena wywoławcza wynosi do 30 do 38 tys. zł. Przetarg odbędzie się w urzędzie miasta 22 maja.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzajcych dzie wyborw i a do chwili zakoczenia gosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatw w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy majcych charakter agitacji wyborczej moe zosta uznana za naruszenie przepisw ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagroony kar grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z pn. zm.)