• Krotoszyn
  • piątek, 20 kwiecień 2018 10:29
  •   301

10 tys. zł dla Mai i Oliwi

10 tys. zł dla Mai i Oliwi
10 tys. zł dla Mai i Oliwi © archiwum

Na kolejnym już koncercie charytatywnym Lions Clubu z Krotoszyna wystąpił krakowski artysta Grzegorz Tarnau oraz miejscowy zespół Tacy nie Inni.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Salę kina po brzegi wypełnili ludzie, którzy kupując bilety wsparli szczytny cel. Dochód zostanie bowiem w całości przeznaczony na leczenie chorych na pęcherzowe oddzielanie się naskórka sióstr z Krotoszyna – Mai i Oliwi Drońskich. Dzięki koncertowi pozyskano nieco ponad 10 tys. zł.

Najpierw pojawił się zespół „Tacy nie Inni” pod kierownictwem Mariusza Kaźmierczaka (nauczyciela muzyki w SP3), w składzie Franciszek Rosik (instrumenty klawiszowe), Krystian Tomza (gitara basowa), Mateusz Kaźmierczak (trąbka), Miłosz Maciejewski (perkusja) i Stanisław Swora (wokal, gitara). Potem dla licznej publiczności wystąpiły siostry Maja i Oliwia Drońskie, które zaśpiewały specjalnie przygotowaną piosenkę. Zdaniem większości widzów dziewczynki skardły show tym wzruszającym występem.

Grzegorz Tarnau wykonał największe hity jak „Cichosza, Między ciszą a ciszą” czy „To tu, to tam” oraz wiele innych utworów ze swoich płyt. To był kolejny koncert charytatywny krotoszyńskich „lwów”. Dziękują oni mieszkańcom powiatu krotoszyńskiego za to, że wzięli udział w koncercie i wsparci szczytny cel.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzajcych dzie wyborw i a do chwili zakoczenia gosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatw w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy majcych charakter agitacji wyborczej moe zosta uznana za naruszenie przepisw ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagroony kar grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z pn. zm.)