• Krotoszyn
  • czwartek, 25 październik 2018 10:42
  •   691

ZUS zaprasza krotoszynian na Dzień Seniora

ZUS zaprasza krotoszynian na Dzień Seniora
ZUS zaprasza krotoszynian na Dzień Seniora © archiwum

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wspólnie z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów organizuje „Dzień Seniora”. Akcja pod hasłem „Aktywnie i Bezpiecznie” odbędzie się 26 października w placówkach ZUS na terenie całej Wielkopolski.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Tegoroczna edycja „Dnia Seniora” ma polegać na bezpiecznym uaktywnieniu seniorów. Jej oficjalnymi partnerami są: policja oraz urząd ochrony konkurencji i konsumentów. W wielu miastach zostaną przygotowane stanowiska, na których porady udzielać będą m.in. eksperci ZUS, Banku Pocztowego, policji i straży pożarnej. Dodatkowo odbędą się wykłady i prelekcje o tematyce bliskiej osobom starszym.

Pierwszy etap „Dnia Seniora” odbyły się już w Ostrowie Wielkopolskim. Zorganizowano tam grę miejską, w której udział wzięło kilkanaście drużyn. Zadania, jakie zostały przygotowane dla graczy, dotyczyły ubezpieczeń społecznych, bezpieczeństwa i historii miasta. W Krotoszynie stoiska informacyjno-poradnicze będą czynne 26 października w biurze terenowym ZUS przy ul. Kobierskiej. Poniżej podajemy godziny spotkań.

26 października
9:00 – 13:00 – stoisko informacyjne Komendy Powiatowej Policji,
9:00 – 11:00 – stoisko informacyjne Banku Pocztowego,
11:00 – 13:00 – stoisko informacyjne Banku Spółdzielczego.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)