• Krotoszyn
  • czwartek, 25 październik 2018 11:29
  • 9 zdjęć
  •   268

Drużynowy pojedynek strzelecki

Drużynowy pojedynek strzelecki
Drużynowy pojedynek strzelecki © Antoni Azgier

W poniedziałek, 8 października, na strzelnicy krotoszyńskiej Ligi Obrony Kraju rozegrano szóstą edycję drużynowego turnieju z udziałem 13 trzyosobowych drużyn z SP1, SP4, SP5 w Krotoszynie, szkoły orpiszewskiej oraz zespołów szkół ponadgimnazjalnych nr 1, 2 i 3.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Zawodników i opiekunów powitał prezes zarządu powiatowego Leszek Ostojki, który przedstawił regulamin zawodów. Następnie Antoni Azgier przeprowadził losowanie kolejności strzelań. Zawodnicy mieli za zadanie strącić trzy zapałki. Pierwszy i drugi oddawał jeden strzał, a trzeci musiał strzelać do skutku, czyli do zestrzelenia trzech krążków, chyba że wcześniej zrobiła to drużyna przeciwna. Zwycięski zespół przechodził do kolejnej tury.

Najlepsze drużyny w trzech kategoriach wiekowych otrzymały puchaty i nagrody rzeczowe zakupione za pieniądze pozyskane z urzędu miejskiego i starostwa powiatowego w ramach konkursów oferta dla organizacji pozarządowych.

WYNIKI
SZKOŁY PODSTAWOWE, KL. I – VI – młodzicy:
SP Orpiszew (Łukasz Lis, Kacper Skrzypczak i Jakub Szymczak); SP5 Krotoszyn (Filip Grządka, Alicja Marszałek, Mateusz Robaczyk); SP4 Krotoszyn (Wiktor Górecki, Bartosz Wizner i Paulina Płochecka); SP1 Krotoszyn (Cyprian Czubak, Witold Pietraszewski, Jakub Galewski).

SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJA – juniorzy młodsi:
SP4 Krotoszyn II (Kacper Snela, Martyna Wasielak i Fabian Szczuraszek); SP4 Krotoszyn I (Gabriela Pawlik, Mateusz Sroka i Borys Staszewski); SP1 krotoszyn I (Olga Pługowska, Maria Siudy i Igor Kominek); SP1 Krotoszyn II (Bartosz Grabowski, Maciej Cepa, Oskar Frąszczk) i SP Orpiszew (Jagoda Jędrulak, Krystian Chmielarz i Julia Marszałek).

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – juniorzy:
ZSP2 Krotoszyn (Bartłomiej Kazowski, Dominik Hybsz i Mikołaj Wojciechowski); ZSP3 Krotoszyn (Łukasz Kot, Jacek Maćkowiak i Marek Furman); ZSP1 Krotoszyn I (Michał Olachowski, Mateusz Kot, Huberty Sobański) i ZSP1 Krotoszyn II (Jakub Szwarczyński, Tobiasz Zmysłowski i Adrian Jagła).

Galeria

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)