• Krotoszyn
  • środa, 30 styczeń 2019 09:14
  • Wideo
  •   32

Zespół aGain wydał płytę

Zespół aGain wydał płytę
Zespół aGain wydał płytę © archiwum

27 stycznia krotoszyński zespół rockowy aGain wydał płytę pt. „Obudź się”, którą można naleźć na portalach społecznościowych i platformach muzycznych online.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Kapela aGain powstała w Krotoszynie w czerwcu 2015 roku. Jej debiut sceniczny miał miejsce 11 grudnia tego samego roku. Gra mocnego, melodyjnego rocka z ciężkimi gitarowymi riffami, opartego o żywiołową sekcję rytmiczną.

Muzycy zadebiutowali u boku aktora Pawła Małaszyńskiego, który występował w Krotoszynie ze swoim zespołem „Cochise”. Koncertowali w wielu polskich miastach, a ostatnio uczestniczyli w trasie trójmiejskiego składu „Milczenie Owiec”, wystąpili w Jarocinie i na największym w Polsce zlocie aut amerykańskich – Americam Cars Mania. Grali także na jednej scenie z takimi zespołami, jak Video, Luxtorpeda, Hey czy Dżem. Grupę aGain uznano za zespół tygodnia, miesiąca oraz trzeci zespół roku 2016 jednego z największych portali muzycznych fabrykazespolow.pl.

aGain współpracuje z wieloma artystami. Ostatnim wynikiem współpracy z poznańskim kompozytorem i autorem tekstów Hardym jest utwór „Walczę”. Do pracy nad klipem zaproszono mistrzynię świata w K1, Różę Gumienną. Obejrzeć go można poniżej.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)