• Krotoszyn
  • piątek, 01 marzec 2019 11:10
  • 11 zdjęć
  •   55

Walentynka z Krotoszyna

Walentynka z Krotoszyna
Walentynka z Krotoszyna © UMiG Krotoszyn

14 lutego uczestnicy promocyjnego „Walentynka z Krotoszyna”, zorganizowanego przez Urząd Miejski, spotkali się z burmistrzem Franciszkiem Marszałkiem na uroczystym ogłoszeniu wyników.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Konkursowe zadanie polegało na nadesłaniu zdjęcia utrwalającego chwile z życia mieszkańca lub kilku mieszkańców naszej gminy na tle znanego fragmentu miasta bądź miejscowości z gminy Krotoszyn. Fotografie oceniali pracownicy Wydziału Promocji i Współpracy UM.

Autorzy trzech zdjęć uznanych za najciekawsze otrzymali w nagrodę bony o wartości 50 zł do zrealizowania w dowolnym lokalu gastronomicznym na terenie gminy. Laureatami zostali Beata Stolińska, Judyta Kotecka i Marta Woźny. Pozostałym uczestnikom wręczono dyplomy i zestawy upominków. Odebrali je Paulina Kaczmarek, Ilona Zielińska, Mariusz Zieliński, Małgorzata Maciejewska, Krzysztof Bernacik, Marcin Bzdęga i Witold Blandzi.

Przybyli na spotkanie skorzystali z okazji, żeby zapytać burmistrza o interesujące ich sprawy. Rozmawiano zatem o schronisku dla zwierząt, o wieży widokowej, jak również o nadziejach mieszkańców na powstanie w naszym mieście lokalu KFC lub Pizza Hut.

Galeria

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)