• Lutogniew
  • piątek, 18 styczeń 2019 10:26
  •   75

Kraków, jakiego nie znamy

Kraków, jakiego nie znamy
Kraków, jakiego nie znamy © archiwum

Parafia w Lutogniewie organizuje w dniach 24-26 kwietnia kolejną aktywną pielgrzymkę połączoną ze zwiedzaniem.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Trasa pielgrzymki jest bardzo urozmaicona: Lutogniew – Kalwaria Zebrzydowska – Lanckorona – Kraków – Niepołomice – Bochnia – Łagiewniki – Jasna Góra – Lutogniew. W trakcie wyjazdu będzie można odwiedzić m.in.: Sanktuarium Pasyjno-Maryjne u Matki Bożej Kalwaryjskiej; malowniczą wieś Lanckorona; kościół św. Katarzyny; Teatr Słowackiego; kościół św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty z Cudownym Obrazem Matki Bożej Wolności; dzielnicę uniwersytecką – Kolegiata św. Anny – Collegium Maius – Collegium Novum; kopalnię soli w Bochni; Muzeum Fonografii w Niepołomicach i tamtejszy zamek; Sanktuarium Ecce Homo i św. Brata Alberta Chmielewskiego. Warto z pewnością.

Cena to 650 zł. Zawiera ona przejazd autokarem; ubezpieczenie, noclegi w Hotelu Niepołomice, 2 kolacje i 2 śniadania w formie bufetu, zwiedzanie Synagogi i Cmentarza Remu, bilet do Kopalni Soli w Bochni wraz z przepłynięciem łódką, obiad w Niepołomicach, bilety do Zamku i Muzeum Fonografii, 2 godz. kręgielni, kawa i deser, bilet do Fabryki Schindlera.

Zapisy w kancelarii sanktuarium lub pod nr tel. (62) 721 17 27 i 794 124 776. Warto skorzystać z oferty. Liczba miejsc jest ograniczona.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)