JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 842.
  • wtorek, 18 grudzień 2012 11:36

Gdzie spędzić sylwestra?

Gdzie spędzić sylwestra?

Sylwester – można go spędzić w domu przed telewizorem – z Dwójką, Polsatem albo stosem płyt na DVD, można zrobić domówkę (a propos – kto robi domówkę?), można też gdzieś wyjechać… Jak Polacy spędzają noc sylwestrową?

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Z badań przeprowadzonych przez jeden z najbardziej znanych polskich portali (nie, nie, to jeszcze nie infostrow.pl) wynika, że Polacy najczęściej spędzają Sylwestra w domu, i to nie na domówkach, ale zwyczajnie, jak co dzień, przed telewizorem albo w łóżku. Co czwarty Polak na sylwka pójdzie do znajomych, a co dziesiąty zorganizuje go w domu. 15% naszych rodaków powita Nowy rok w klubach lub restauracjach, a 8% wybierze się na imprezy plenerowe. Około 4% wyjedzie za granicę, 7% w góry, a 4% spędzi go… w pracy.

Nie mają sylwestrowego problemu ci, którzy wybierają się na bale zorganizowane. Listy chętnych do spędzenia Sylwestra w ostrowskich restauracjach są już od dawna zamknięte. Inne propozycje na sylwestrową noc?

Kluby

YOYO, Magnes i Venus – co roku pękają w szwach, co roku ludzie bawią się tam świetnie. Zbierz znajomych, idźcie do klubu, wyjdzie Was to taniej niż zorganizowany bal, a pozytywnych emocji na pewno nie zabraknie. Już wkrótce zdradzimy Wam, jakie atrakcje na sylwestrową noc przygotowały dla Was ostrowskie dyskoteki!

Koncerty

Organizowane są zazwyczaj w tych większych miastach: Wrocław, Warszawa, Kraków – tam będą największe tłumy, największe gwiazdy, największy mrozik i emocje. Jeśli zdecydujecie się spędzić sylwka w plenerze, najlepiej wyjście na rynek poprzedzić spotkaniem towarzyskim w domu – nie można wybrać się na koncert z pustym żołądkiem, bo zimno przepędzi Was do domu. Trzeba się wcześniej trochę rozgrzać! A tych, którzy chcą spędzyć sylwestra w plenerze na Rynku w Ostrowie informujemy, że będzie taka możliwość - na noc sylwestrową na Rynku będzie głośno - będzie muzyka, będą fajerwerki i wspólny toast o północy za zdrowie wszystkich mieszkańców Ostrowa i pomyślność w Nowym Roku.

Góry

Sylwester w górach? Idealna opcja, wymaga niestety większych nakładów finansowych. Hotele i pensjonaty górskie w sylwestra podwyższają ceny dwukrotnie. Mimo to każdy powinien przynajmniej raz w życiu przywitać Nowy Rok w polskich górach – Tatry, Sudety, Beskidy, nie ważne. Ważne by był śnieg, kulig, górska chata, kominek, szampan, fajerwerki. Atmosfera niesamowita jest wtedy gwarantowana.

W domu

Niejeden najlepszego sylwestra w życiu spędził… w domu. Z wielką gromadą przyjaciół, albo z partnerem. Jeśli z przyjaciółmi, to każdy przynosi coś do zjedzenia, do wypicia, włącza się muzykę, są hulanki i swawole, jest swobodnie i wesoło. Warto też trochę urozmaicić ewentualną domówkę – przebrania, piżama party, styl hawajski, każdy pomysł jest dobry. Jeśli natomiast z partnerem, no to cóż.. winko, świece? Co tylko chcecie.

 

A jak Wy spędzicie Sylwestra? Macie inne propozycje? Podzielcie się z nami !

 

 

Publikacja:
Published in Lifestyle
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 votes)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.