Print this page
  • poniedziałek, 25 maj 2015 09:45

Wyjątkowy upominek

Wyjątkowy upominek
Wyjątkowy upominek © © archiwum

Kwiaty i czekoladki na pewno ucieszą naszą mamę, ale może w tym roku warto dać jej coś bardziej oryginalnego i osobistego.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Nasza mama na pewno marzy o chwili relaksu, wolnej od trosk i codziennych obowiązków. Zapewnijmy jej odpowiednie warunki, by mogła odpocząć i poświęcić czas sobie. W prezencie zaś podarujmy jej płytę z ulubionymi przebojami oraz książkę.

Jeśli nasza mama ma ulubionego pisarza albo gatunek literacki, to wybór jest prosty – wybierzmy najnowszy tytuł. To z pewnością ją ucieszy, a lektura uprzyjemni wieczór. Możemy również wybrać coś z listy bestsellerów. Romans, kryminał, reportaż z podróży, a może biografia? Może nasza mama ucieszy się z pięknej książki kucharskiej, poradnika, przewodnika albo albumu? Takie zestawienia z pewnością znajdziemy w Internecie, np. na popularnych blogach poświęconych książkom albo na stronach księgarni.

Do prezentu możemy dołączyć również cos, co zrobiliśmy sami. W sklepach znajdziemy wiele ciekawych zestawów pozwalających nam na samodzielne wykonanie biżuterii, uszycie maskotki albo torebki czy ozdobienie ramki do zdjęć.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)