• piątek, 25 styczeń 2019 11:43
  •   43

Był po służbie, ale interweniował

Był po służbie, ale interweniował
Był po służbie, ale interweniował © archiwum

Aspirant sztabowy Krzysztof Grzemski z Koźmina Wielkopolskiego po służbie zatrzymał mężczyznę, który kierował samochodem bez uprawnień.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Funkcjonariusz zauważył, że pod jeden ze sklepów w mieście podjeżdża fiat cinquecento. Wysiadł z niego znany policjantowi koźminianin. Z racji tego, że Krzysztof Grzemski wiedział, że kierujący samochodem nie ma prawa jazdy – podszedł i zatrzymał go, powiadamiając o całym zajściu kolegów z miejscowego posterunku.

– Asp. sztab. Krzysztof Grzemski jest dzielnicowym w Koźminie Wielkopolskim. Jak widać – świetnie wykonuje swoją pracę, zna swój rewir i mieszkańców, dlatego wiedział, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdami – podkreśla sierż. sztab. Bartosz Karwik, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Patrol policji, który podjechał na miejsce wezwania potwierdził przypuszczenia kolegi – zatrzymany mężczyzna nie miał prawa jazdy. Dodatkowo okazało się, że samochód, którym kierował nie jest przerejestrowany. – Mężczyzna został ukarany mandatem i funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu, który, się poruszał – dodaje Karwik.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)