O portalu

e-powiat24.pl jest serwisem informacyjno-społecznościowym poświęconym mieszkańcom powiatu krotoszyńskiego. Znajdziecie tutaj wszystkie najważniejsze informacje i wydarzenia jakie mają miejsce w naszym powiecie. Dzięki stałej współpracy z czytelnikami, którzy mają wpływ na charakter i zamieszczane w portalu informacje ciągle się rozwijamy. Wspieramy dziennikarstwo obywatelskie, a w serwisie znajdują się materiały nadesłane przez naszych czytelników, którzy nabywają także praw do administrowania stroną. Ta współpraca owocuje tym, że jesteśmy jednym z najchętniej odwiedzanych internetowych serwisów lokalnych. Chętnie obejmujemy patronatem imprezy i wydarzenia kulturalne i sportowe. Przedstawiamy dokładne opisy i programy takich wydarzeń, na bieżąco relacjonujemy imprezy, a następnie zamieszczamy obszerne relacje prezentując zdjęcia i filmy.

Jesteśmy pierwszym portalem informacyjnym, który wykonuje transmisję na żywo. Mamy na swoim koncie dużą ilość wykonanych transmisji, m.in. w Krotoszynie, Kobylinie, Jarocinie oraz w Ostrowie Wielkopolskim. Głównymi imprezami masowymi, które były relacjonowane w Internecie są to: Dni Krotoszyna, Dni Kobylina, Dance Meeting, Krotoszyńskie Talenty, Finał WOŚP oraz ogólnopolską imprezę organizowaną przez firmę RED BULL. Teraz również oferujemy wykonywanie panoram sferycznych oraz wirtualnych wycieczek.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego redagowania tej strony. Na wasze informacje czekamy pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Portal pkr24.pl (daw. News Krotoszyn) zarejestrowany jest w rejestrze dzienników i czasopism prowadzonym przez Sąd Okręgowy w Kaliszu pod poz. 357 rejestru.