•   1041

Zakończono III edycję Summer Cup

Zakończono III edycję Summer Cup © © Chris

W miniony weekend na dwóch krotoszyńskich orlicach odbyła się III edycja Summer Cup. W tym faworytami okazali się Błonie Team.

W pierwszym ćwierćfinale doszło do niespodzianki. Faworytem spotkania Magic – Team Baszków była drużyna Czarodziejów, która eliminacje przeszła jak burza tracąc tylko jedną bramkę. Jednak po zaciętym meczu i po bramce T. Sołtysiaka w ostatniej minucie Baszków wygrywa 1:0.
Drugi ćwierćfinał to pojedynek A SEREE TEE z drużyną Hooligans Team, która wzmocniona zawodnikami z Koźmina Wlkp. należała do faworytów turnieju. Zdaniem publiczności był to najlepszy mecz w tej rundzie rozgrywek. Hooligans Team dwukrotnie obejmował prowadzenie, jednak ostatecznie wygrała drużyna AST 3:2,
Trzeci ćwierćfinał rozgrywały ekipy KO Krotoszyn i Błonie Team. Po kontrowersyjnym meczu, w którym w pewnym momencie drużyna KO grała w czterech (na skutek wykluczeń) przeciwko siedmiu graczy Błoni uległa 1:4.
W ostatnim meczu drużyna Czarnej Mamby po hat-tricku J. Paczkowa wygrała 3:0.
W półfinałach znalazły się dwie drużyny z grupy B (AST i Team Baszków) i dwie drużyny z grupy D (Czarna Mamba i Błonie).
W pierwszym półfinale AST ograło Team Baszków 4:0, w drugim Błonie Team rozbiły Czarna Mambę 6:1.
W meczu o 3 miejsce drużyna Czarnej Mamby wygrała z Team Baszków 4:0.
W finale spotkały się drużyny AST i Błoni Team. Początek meczu był zabójczy dla AST, gdyż Błonie po 7 minutach gry prowadziły 3:0. AST ruszyło do ataku, jednak na przeszkodzie stawał bramkarz Błoni lub obrońcy tego zespołu. Ostatecznie Błonie wygrały 4:1 zasłużenie wygrywając III edycję Summer Cup.