• piątek, 07 grudzień 2018 09:51

Gwiazdkowe prezenty dla seniorów

Gwiazdkowe prezenty dla seniorów
Gwiazdkowe prezenty dla seniorów © archiwum

Planując podarunki dla starszych członków rodziny, zatroszczmy się o to, by były one drobne do ich upodobań. Zazwyczaj sprawdzają się ciekawe książki, gry planszowe, subtelna biżuteria, a także kosmetyki pielęgnacyjne i perfumy.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Wielu seniorów z przyjemnością czyta literaturę faktu: biografie sławnych ludzi, wywiady-rzeki, reportaże. Warto przejrzeć księgarnie pod kątem nowości w tej kategorii. Również dobra powieść czy beletryzowana historia powinny się spotkać z dobrym przejęciem. Pamiętajmy, by wybrać wydanie w twardej okładce, na dobrym papierze, by upominek prezentował się okazale. Osoby, które mają słabszy wzrok, można obdarować audiobookiem, sprawdzając jednak wcześniej, czy będą mogły go odtworzyć.

Każda kobieta bez względu na wiek kocha piękną biżuterię i ucieszy się z takiego upominku, np. oryginalnego wisiorka czy kolczyków lub eleganckiego zegarka. Dziadkom można ofiarować towarzyską grę planszową, w którą będą mogli zagrać we dwoje (np. solidne szachy), ale też gdy wpadnie do nich rodzina lub znajomi (np. scrabble albo grę logiczną).

Kosmetyki są zawsze potrzebne, zatem dobry krem do twarzy czy markowy balsam po goleniu okażą się zapewne trafionym prezentem. Jeśli jesteśmy w stanie zidentyfikować perfumy lub wodę kolońską, której używa senior, to zakup kolejnego flakonu jest dobrym pomysłem. Jednak eksperymentowanie z nowymi zapachami może skończyć się różnie.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.