• Powiat ostrowski
  • piątek, 16 październik 2020 13:21
  •   674

Ruszyła przebudowa dróg gminnych

Długo wyczekiwana inwestycja
Długo wyczekiwana inwestycja Długo wyczekiwana inwestycja © archiwum

Przy ulicy Żniwnej i Łanowej w Łąkocinach ruszyła budowa drogi. Wartość inwestycji to ponad 230 tysięcy złotych.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Przebudowa ulic to długo wyczekiwana inwestycja przez mieszkańców. Zapewne po jej ukończeniu poprawi się komfort jazdy. Zniknie także uporczywy kurz, szczególnie latem oraz błoto i kałuże podczas deszczowych dni.

Po stronie posesji położony zostanie krawężnik. Cała droga będzie mieć nawierzchnię asfaltową o szerokości 5 metrów. Inwestycja zakończy się na skrzyżowaniu z ulicą Kwiatową. Prace potrwają jeszcze przez kilka tygodni.

– To pierwszy etap tej inwestycji. Przebudowa ulicy Łanowej i Żniwnej zapisana jest w Wieloletniej Prognozie Finansowej, stąd kontynuacja tego zadania także w przyszłym roku. Chcemy, by ulica Łanowa była na całej długości asfaltowa. W tym roku wykonamy jej fragment, do ulicy Kwiatowej – tłumaczy Antoni Hadryś, zastępca wójta gminy Ostrów Wielkopolski.

Publikacja:
Nasz Rynek
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.