• czwartek, 01 październik 2015 13:07

Dlaczego on unika seksu?

Oziębłość partnera może wynikać z kiepskiego stanu zdrowia
Oziębłość partnera może wynikać z kiepskiego stanu zdrowia Oziębłość partnera może wynikać z kiepskiego stanu zdrowia © archiwum

Jestem za gruba. Ma inną. Tak rozmyśla kobieta, bo jej mężczyzna znowu wymigał się od seksu. Zamiast wymyślać coraz gorsze scenariusze, zainteresuj się jego stanem zdrowia.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Bo tu może tkwić przyczyna. Może nią być niezdiagnozowana cukrzyca. Cukier uszkadza naczynia krwionośne, co sprawia, że są problemy ze wzwodem. Prawdopodobieństwo wzrasta, jeśli pan ma sporą nadwagę. Zresztą sama nadwaga też może być przyczyną kłopotów. Obniżone libido ma połowa osób otyłych. Wśród przycztn należy wymienić chroniczne niedosypianie. Obniza ono poziom testosteronu tak samo jak nadwaga. Do kłopotów mogą się przyczynić leki obniżające ciśnienie, uspokające, antydepresanty, a nawet na obniżenie poziomu cholesterolu.

No i jest jeszcze coś, o czym mężczyźni wolą nie pamiętać. Rujnująco działają stosowane często używki, nie tylko alkohol, ale też np. marihuana.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.