• 8 zdjęć
  •   642

Regionalne mistrzostwa OHP

Regionalne mistrzostwa OHP © Antoni Azgier

Hufiec Pracy 15-2 w Krotoszynie zorganizował Regionalne Mistrzostwa OSP w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej i Rzucie Lotką. Wystartowało w nich 10. drużyn.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Opiekun strzelał z pistoletu, młodzież karabinka pneumatycznego, a wszyscy rzucali lotkami. Na wynik składało się zsumowanie pojedynczych rezultatów. Przewidziano również nagrodę dla najlepszego zawodnika oraz zawodniczki mistrzostw. Puchar otrzymał także najlepszy opiekun.

Najlepszą zawodniczą została Natalia Eliasz – Branżowa (84 pkt., Szkoła I Stopnia z Kobylina). Otrzymała ona puchar oraz nagrodę ufundowaną przez burmistrza. Najlepszym zawodnikiem został Marek Furman (116 pkt., ZSP nr 3 w Krotoszynie). Otrzymał on puchar oraz nagrodę ufundowaną przez starostę.

Pierwsze 3 drużyny otrzymały puchary, medale oraz nagrody ufundowane przez Komendę Wojewódzką. Zespoły, które zajęły miejsce od 4-go do 10-go otrzymały statuetki ufundowane też przez Komendę Wojewódzką. Wszystkie reprezentacje dostały również dyplomy. Puchar dla najlepszego opiekuna ufundowany przez dyr. Branżowej Szkoły I Stopnia z Odolanowa Sławomira Ostrowskiego otrzymał Mirosław Flak z Kobylina, który uzyskał 124 pkt.

WYNIKI RYWALIZACJI DRUŻYNOWEJ PZREDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:
I miejsce – Branżowa Szkoła I Stopnia w Kobylinie – 271 pkt.,
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie – 235 pkt.,
III miejsce – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy – 249 pkt.,