• Krotoszyn
  • środa, 14 październik 2020 11:38
  •   1164

Koronawirus w krotoszyńskim urzędzieWśród pracowników magistratu w zeszłym tygodniu potwierdzono pierwsze zakażenia koronawirusem. Wymusiło to zmiany w obsłudze.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Nowe zasady obowiązują od 13 października. Na czym polegają? – Przede wszystkim bardzo proszę o zdalne, elektroniczne załatwianie swoich spraw, jeśli tylko mają Państwo taką możliwość – zwraca się burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek do mieszkańców w komunikacie. Jak podkreśla, gdy obecność jest niezbędna, powinno się umówić swoje spotkanie i przyjść w wyznaczonym terminie.

W przypadku załatwiania swoich spraw w budynku głównym (ul. Kołłątaja 7), należy zgłosić się do punktu informacyjnego na wprost głównego wejścia do budynku. Wówczas kolejne instrukcje wydaje pracownik. – Jeśli załatwiają Państwo sprawy w budynkach B (ul. Kołłątaja 5) lub C (ul. Kołłątaja 7B), wchodzą Państwo bezpośrednio do środka i stawiają się przy ustawionym w korytarz stoliku – informuje burmistrz Krotoszyna.

Nowe zasady nie zostały wprowadzone w Urzędzie Stanu Cywilnego w ratuszu, czyli w budynku D. Według informacji Franciszka Marszałka oraz jego zastępcy.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.