• niedziela, 18 sierpień 2013 13:56
  •   11221

Zwycięstwo Romana Romanienko

W Kobylinie odbył się XXII Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Najszybciej 15-kilometrową trasę pokonał Roman Romanienko z Ukrainy. Drugi na mecie był Bogdan Semenowicz – ubiegłoroczny zwycięzca.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Na starcie XXII Biegu im. Piłsudskiego stanęło 251 zawodników. Triumfator. Reprezentujący Finisz Kalisz, uzyskał czas 45:39 i o 11 sekund wyprzedził innego Ukraińca Bogdana Semenowicza. Na trzecim stopniu podium stanął Oleksandr Zhulinskyi, uzyskując czas 48:23. W gronie kobiet najszybsza była Natalia Batrak, zawodniczka klubu Finisz Kalisz, która w klasyfikacji generalnej uplasowała się na 34. pozycji, osiągając czas 59:58. Spośród reprezentantów Kobylina najlepiej spisał się Bartosz Ochocki, który z czasem 59:07 zajął 29. miejsce. Prócz biegu głównego tradycyjnie przeprowadzono biegi dla dzieci i młodzieży.