• Krośnice
  • piątek, 25 wrzesień 2020 10:32
  •   1382

Kolejny kierowca z promilami

Kolejny kierowca z promilami
Kolejny kierowca z promilami © archiwum

Miliccy policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę, który lekceważąc liczne apele i ostrzeżenia, kierował samochodem osobowym będąc pod wpływem alkoholu. Nieodpowiedzialnego kierowcę Czekaja teraz konsekwencję prawne ujawnionego przestępstwa drogowego.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W czwartek, 17 września przed godz. 3 w nocy na drodze publicznej w Czarnogoździcach w gminie Krośnice policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego marki mercedes. Pojazdem kierował 26-letni obywatel Ukrainy, czasowo mieszkający w gminie Krośnice. Przeprowadzone na miejscu kontroli badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie kierującego ponad 1,4 promila alkoholu. W związku  tym policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a pojazd odholowano na parking strzeżony.

Sprawa znajdzie swój finał w milickim sądzie, gdzie mężczyzna poniesie konsekwencje prawne związane z kierowaniem samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi karta nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Publikacja:
Głos Milicza
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.