• Krotoszyn
  • czwartek, 15 październik 2020 09:03
  •   760

Respirator od Caritasu

Respirator od Caritasu
Respirator od Caritasu © SP ZOZ Krotoszyn

Krotoszyński szpital otrzymał od Caritas Polska respirator transportowy, który zakupiono w ramach akcji #WdzieczniMedykom.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W środę, 14 października pod Kościołem pw. Św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie nowy sprzęt przekazali szpitalowi ks. Jacek Andrzejewski – dyrektor Caritas Diecezji Kaliskiej oraz ks. Michał Tomaszewski – jego zastępca. Iwona Wiśniewska, dyrektor SP ZOZ w Krotoszynie, dziękując za ten dar, zapewniła, iż respirator będzie służył pacjentom i pomoże w pracy personelowi. Na ręce księdza dyrektora przekazano dyplom z podziękowaniami. – Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do zakupu respiratora. Dziękujemy Caritas Polska za ten dar dla szpitala w Krotoszynie, w jakże trudnym dla nas czasie epidemii koronawirusa – powiedziała Wiśniewska.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.