• środa, 25 wrzesień 2013 15:22

Drugie miejsce Ceramika

Drugie miejsce Ceramika © © archiwum

Reprezentanci Ceramika Krotoszyn w dniach 13-14 września walczyli w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Młodzików i Młodziczek w Zapasach, zwanym Memoriałem im. Zdzisława Rokity. Zawody odbyły się w Miliczu.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Krotoszynianie spisali się bardzo dobrze, zajmując w klasyfikacji klubowej drugą lokatę – za Mazowszem Teresin, a przed Slavią Ruda Śl. Najlepszy wynik osiągnął Rafał Bochyński, który wywalczył złoty medal w kategorii 47 kg. Srebro trafiło do Michała Krysia (kat. 38 kg), a brąz wywalczyli Dawid Lis (35 kg), Eryk Gibasiewicz (47 kg), Sebastian Perz (59 kg), Mateusz Stodolny (73 kg) oraz Marek Furman (100 kg).

Nieźle wypadły także zawodniczki Ceramika. Brązowe medale wywalczyły Daria Trawińska i Natalia Rychlak.