• Milicz
  • poniedziałek, 08 styczeń 2018 09:07
  •   1107

Jak minął Sylwester

Jak minął Sylwester
Jak minął Sylwester © archiwum

W trakcie minionego sylwestrowo – noworocznego weekendu od soboty, 30 grudnia do poniedziałku, 1 stycznia policjanci z milickiej Komendy Powiatowej Policji przeprowadzili 38 interwencji domowych oraz w miejscach publicznych.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Zanotowano 4 zdarzenia drogowe. Przez minione trzy doby w trakcie przeprowadzonych kontroli drogowych policjanci zatrzymali 2 dowody rejestracyjne pojazdów niesprawnych technicznie oraz 2 dowody rejestracyjne pojazdów bez aktualnych bada technicznych. Przez minione trzy doby policjanci nałożyli na sprawców różnych wykroczeń 13 mandatów na łączną kwotę 1 910 zł oraz zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów, natomiast wszystko kontrolowani przez policjantów kierowcy samochodów na szczęście byli trzeźwi.

Sylwestrowa noc 2017 rok przeszła już do historii. Podczas gdy wielu Miliczan witało Nowy Rok na licznych zabawach, prywatkach lub w inny wesoły sposób, tej nocy o Państw bezpieczeństwo dbało kilkunastu milickich policjantów. Na szczęście nie odnotowano zbiorowych zakłóceń porządku i bezpieczeństwa w miejscach publicznych. Niestety tą wyjątkową noc w policyjnym areszcie spędziło trzech zatrzymanych w związku z wywołanymi awanturami nietrzeźwych mężczyzn, którym wpity alkohol najwyraźniej przeszkodził w spokojnym przywitaniu Nowego Roku – niechlubny rekordzista, 34-letni mieszkaniec Milicza miał w organizmie 2,9 promila alkoholu.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.