• Zduny
  • wtorek, 06 październik 2020 12:53
  •   2208

W Zdunach zaginęła kobieta

W Zdunach zaginęła kobieta
W Zdunach zaginęła kobieta © archiwum

Akcję poszukiwawczą grupa Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego prowadziła we współpracy z krotoszyńską policją.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Zdarzenie miało miejsce wieczorem 4 października. – Przyjęliśmy zgłoszenie o zaginionej kobiecie – mówi asp. Piotr Szczepaniak, rzecznik krotoszyńskiej policji. Rodzina poszukiwania rozpoczęła od rozwieszania ogłoszeń.

Do Zdun udało się 8 osób z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej SiR. – „Mobilne zespoły wykorzystały metodę systematycznego przeszukiwania dróg dojazdowych na pobliskich terenach leśnych” – czytamy w internetowym komunikacie SiR-u.

Chwilę przed północą ratownicy otrzymali informację, że zaginiona kobieta wróciła do domu. – „Udaliśmy się wraz z policją na miejsce. Tam udzieliliśmy kobiecie kwalifikowanej pierwszej pomocy” – informują ostrowianie. Wkrótce zajął się nią zespół ratowników medycznych.

Jedno z poprzednich zaginięć na terenie powiatu krotoszyńskiego miało miejsce 15 sierpnia. Szukano wówczas 56-letniego mieszkańca Domu Pomocy Społecznej w Baszkowie. Po trzech dniach odnaleziono go pod Głogowem.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.