• sobota, 18 kwiecień 2015 17:05

Rozmiar ma znaczenie

Wielu mężczyzn jest niezadowolonych ze swojego wzrostu. Jak temu zaradzić?
Wielu mężczyzn jest niezadowolonych ze swojego wzrostu. Jak temu zaradzić? Wielu mężczyzn jest niezadowolonych ze swojego wzrostu. Jak temu zaradzić? © © archiwum

Wysocy i postawni mężczyźni na pierwszy rzut oka oceniani są jako ludzie sukcesu i bardziej godni zaufania niż ich niżsi koledzy. Dlatego warto stosować patenty na optyczne oddanie sobie kilku centymetrów.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Choć z każdym pokoleniem jesteśmy coraz wyżsi, to wciąż wielu panów ocenia swój wzrost jako niewystarczający. Chcieliby mieć kilka centymetrów więcej. Zamiast popadać w kompleksy, lepiej poznać skuteczne sposoby na to, by wydawać się wyższym i lepiej czuć się we własnym ciele.

STRÓJ TO PODSTAWA
Dwa metry wzrostu w kapeluszu? Dlaczego nie! Nakrycia głowy są nie tylko modnym dodatkiem ale jednym z najłatwiejszych sposobów na to, by wydawać się wyższym. Również nasza fryzura może nas skutecznie „wydłużyć” – znów modne są wysokie plerezy i włosy podniesione nad czołem. Jeśli chcemy wydawać się wysocy, nośmy rzeczy jednobarwne lub w tenis. Wybierajmy raczej stonowane i ciemne kolory. Najłatwiej wydłużyć i wysmuklić optyczne nasze nogi. Wystarczy, że spodnie, skarpetki i buty będą w tym samym kolorze.

WYSOKA STOPA SIĘ OPŁACA
Kobiety mają łatwiej, bo zawsze mogą dodać wzrostu, zakładając szpilki. Mężczyźni za to mogą wybrać specjalne buty podwyższające. Na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od tradycyjnych eleganckich półbutów – mają klasyczny fason, a przy tym są wygodne. Mają jednak w środku ukrytą specjalną konstrukcję, która potrafi dodać nawet siedmiu cm wzrostu! To bardzi dobre rozwiązanie.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.