• Ostrów Wielkopolski
  • wtorek, 21 kwiecień 2020 07:54
  •   1018

Ćwiczyli na siłowni zewnętrznej

Zostali ukranani mandatami
Zostali ukranani mandatami Zostali ukranani mandatami © archiwum

Dwóch 19-latków, mimo wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa ograniczeń, korzystało z zewnętrznej siłowni.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Dwóch 19-latków korzystało z zewnętrznej siłowni. Mężczyźni przeskoczyli ogrodzenie placu zabaw, na którym znajduje się sprzęt do ćwiczeń i pomimo zakazu korzystali z siłowni. Obaj zostali ukarani mandatami karnymi. Kolejny przykład to spacer 22-latkla po parku. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że chodzi bez celu, bo się nudzi.

Policjanci interweniowali też wobec czterech mężczyzn, którzy spotkali się na jednym osiedlu. Mężczyźni nie dość, że spotkali się pomimo zakazu, to jeszcze nie zachowywali odpowiednich odległości między sobą. Osoby, które naruszyły obostrzenia, zostały ukarane mandatami karnymi.

Policja apeluje o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń. W obecnej sytuacji hasło #zostanwdomu ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa nas wszystkich. Uznanie należy się tym, którzy wykazują się wyrozumiałością i odpowiedzialnością i w dobie obecnego zagrożenia i zostają w domach, ograniczając wyjścia do minimum.

Publikacja:
Nasz Rynek
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.