• Koźmin Wlkp.
  • piątek, 28 sierpień 2020 07:28
  •   1767

Początek szkoły – nie bez obaw

Początek szkoły – nie bez obaw
Początek szkoły – nie bez obaw © archiwum

3 550 maseczek jednorazowych i 1 035 l płynu do dezynfekcji – te środki bezpieczeństwa otrzymały szkoły zarządzane przez gminę Koźmin. Spotkanie z ich dyrektorami odbyło się 26 sierpnia.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

– Szefowie placówek oświatowych zapoznali się na spotkaniu z zasadami współpracy z sanepidem i postępowania w przypadku wystąpienia lub podejrzenia zachorowania na COVID-19. Omówiła je Joanna Kobus-Marczak, pracownica sanepidu – relacjonuje Agnieszka Flejsierowicz z koźmińskiego urzędu miasta.

Dyrektorzy zapewnili burmistrza, że są gotowi na powrót dzieci do szkół z początkiem września i do pracy w zaostrzonym reżimie sanitarnym. Podczas narady omówili przygotowanie kierowanych przez siebie placówek do nowego roku szkolnego. Jak się okazało, we wszystkich szkołach zakończono już wakacyjne remonty.

– Wyrażali obawy co do nowego sposobu funkcjonowania szkół, ale burmistrz zapewnił ich o wsparciu ze strony samorządu – podkreśla Flejsierowicz.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.