• Nowy Zamek
  • środa, 30 wrzesień 2020 08:32
  •   1125

Kierowca audi uderzył w drzewo

Kierowca audi uderzył w drzewo
Kierowca audi uderzył w drzewo © KPP Milicz

Dwie osoby, w tym niemowlę, zostały ranne w zdarzeniu drogowym w Nowym Zamku w gminie Milicz. Osobowe audi, którym jechali poszkodowani, zjechali z drogi i uderzyli w drzewo. Na szczęście obrażenia ciała okazały się niegroźne.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Do zdarzenia doszło we wtorek, 22 września przed godz. 20:00 na drodze pomiędzy przysiółkiem Średzina a przysiółkiem Chałupy. Jak wykazały wstępne czynności, drogą w stronę Chałup osobowym samochodem marki audi z przyczepką jechał 34-letni mieszkaniec Milicza. Wraz z kierowcą jechała jeszcze 28-letnia pasażerka i jej ośmiomiesięczny syn. Na prostym odcinku drogi kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewe pobocze, gdzie uderzył audi w przydrożne drzewo. Pojazd uległ uszkodzeniu, a pasażerowie doznali obrażeń ciała i zostali przetransportowani do milickiego szpitala. Ranny chłopczyk został przewieziony do jednego z wrocławskich szpitali specjalistycznych, ale jeszcze tego samego dnia opuścił szpital. Także obrażenia ciała jego matki okazały się niegroźne.

Na miejsce dojechały dwa zastępy PSP Milicz i OSP Milicz. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, które następnie przekazano ratownikom medycznym. Jeden pas ruchu był zablokowany i trzeba było kierować ruchem. Akcja trwała 3,5 godziny.

Policjanci ustalili, że kierowca audi był trzeźwy i posiadał wymagane uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Trwa policyjne postępowanie mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Publikacja:
Głos Milicza
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.