• Krotoszyn
  • poniedziałek, 07 wrzesień 2020 09:21
  •   1102

Niecodzienna wizyta u burmistrzaBurmistrza Krotoszyna odwiedził Tomasz Pawłowski, znany jako Tomek Wędrowniczek. Wizyta była związana z pięćdziesiątymi urodzinami pana Tomasza.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Tomek Wędrowniczek od roku 1993 przemierza on Polskę, odwiedza urzędy miasta, starostwa i urzędy marszałkowskie. Ze względu na swoje pogodne usposobienie wszędzie witany jest bardzo przychylnie. Pamiątkami po jego spotkaniach są zdjęcia, wpisy i podpisy gospodarzy. W ciągu wielu lat swego podróżowania po Polsce pan Tomasz zebrał już imponującą kronikę, która z każdym rokiem nabiera coraz większej wartości historycznej.

Pomysłodawca zapowiedział, że ma zamiar ją prowadzić jeszcze przez lat trzydzieści. Co więcej, wszystkie związane ze swoimi wędrówkami fakty, daty i nazwiska ma także doskonale utrwalone w pamięci.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.