• czwartek, 17 wrzesień 2020 09:26
  •   1042

Ostatnie pożegnanie Urszuli Makieły

Ostatnie pożegnanie Urszuli Makieły
Ostatnie pożegnanie Urszuli Makieły © Sebastian Kalak

W środę, 16 września. rodzina, bliscy, przyjaciele, znajomi, nauczyciele, urzędnicy i samorządowcy oraz goście z Francji pożegnali Urszulę Jadwigę Makiełę z d. Matuszczak, przewodniczącą Krotoszyńskiego Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Francuskiej (2001-2020) i byłą pracownicę Urzędu Miejskiego w Krotoszynie (2002-2012), która zmarła 10 września. Miała 68 lat.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Po ceremonii pogrzebowej, która odbyła się w przycmentarnej kaplicy, nastąpiło odprowadzenie urny do grobu, nad którym głos zabrali m.in. Franciszek Marszałek, burmistrz Krotoszyna, Jacky Bertin, reprezentant mera Fontenay-le-Comte i wieloletni prezes Towarzystwa Przyjaźni Francusko-Polskiej, Jolanta Podziemska, wiceprzewodnicząca Krotoszyńskiego Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Francuskiej, André Chartier, pełniący obowiązki współprzewodniczącego Towarzystwa Przyjaźni Francusko-Polskiej. List pożegnalny przesłali również Pascal i Pascaline Plaut, Dany i Jean Jacques Pinat, Ginette i Bernard Fillon, Annette i Hervé Pouvreau oraz Evelyne i Francis Droxler.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.