• Sulmierzyce
  • środa, 30 wrzesień 2020 11:09
  •   2338

Urząd nadal szuka informatykaPo raz drugi urząd miejski stara się o przyjęcie informatyka, który miałby też pisać wnioski o pieniądze dla Sulmierzyc.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Wcześniej na stanowisko ds. informatycznych i pozyskiwania środków zewnętrznych. Zgłosił się tylko jeden kandydat. Student informatyki nie przekonał do siebie urzędników. – W rozmowie brał udział między innymi nasz informatyk. Wiedza tego młodego człowieka była niewystarczająca. Nie miał kompetencji, aby podjąć pracę – wskazywał Dariusz Dębicki, włodarz Sulmierzyc.

Kandydat nie był niemal wcale zorientowany w kwestii pozyskiwania środków zewnętrznych dla samorządu. Tymczasem miasto chce zatrudnić osobę kompetentną, z wiedzą, gdzie szukać informacji o dotacjach z programów krajowych i unijnych.

Ze względu na brak niezbędnych kompetencji nie został zatrudniony. Samorząd nie zrezygnował z poszukiwania pracownika i w drugiej połowie września ogłosił kolejny nabór.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.