• Krotoszyn

Szkolenia ze składania wniosków

Szkolenia ze składania wniosków
Szkolenia ze składania wniosków © archiwum

Od 15 marca wszyscy rolnicy ubiegający się o przyznanie płatności za 2018 rok swoje wnioski muszą składać za pośrednictwem Internetu, w wykorzystaniem specjalnej aplikacji eWniosekPlus.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Z tego obowiązku zwolnieni są tylko ci rolnicy, którzy we wniosku o przyznanie płatności na rok 2017 zadeklarowali powierzchnię gruntów ornych mniejszą niż 10 ha i dodatkowo potwierdzą brak zmian w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w 2017 roku i chcą ubiegać się w 2018 roku o te same łatności co w roku 2017, tj. jednolitą płatność obszarową, płatność za zazielenie, płatność dododatkową, płatność do owiec, płatność do kóz, płatność niezwiązana do tytoniu; płatności do obszarów z ograniczeniami naturalnymi lub innymi ograniczeniami (ONW); pomoc na zalesienie; premię pielęgnacyjną i premię zalesieniową.

Szkolenia odbędą się w następujących miejscowościach: Kobylin, 16 marca, godz. 10, sala OSP Kuklinów; Koźmin Wielkopolski, 19 marca, godz. 10:00, ZSP; Rozdrażew, 21 marca, godz. 10:00, sala Kółka Rolniczego w Rozdrażewie; Krotoszyn, 23 marca, godz. 10:00, Wiejski Dom Kultury w Kobiernie; Sulmierzyce, 26 marca, godz. 10:00, Sulmierzycki Dom Kultury; Zduny, 6 kwietnia, godz. 10:00, Dom Strażaka, ul. Masłowskiego 1, Zduny. Warto skorzystać.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)