• Zachodniopomorskie
  • czwartek, 18 czerwiec 2020 08:35
  •   1364

Ojciec i syn zginęli przygnieceni

Tragiczna wywrotka ciągnika podczas prac polowych
Tragiczna wywrotka ciągnika podczas prac polowych Tragiczna wywrotka ciągnika podczas prac polowych © archiwum

Rodzinna tragedia w miejscowości Cieminko nieopodal Drawska (woj. zachodniopomorskie). Wczoraj przed południem ok. godz. 11:00 podczas prac polowych doszło tam do tragicznego wypadku.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Ciągnik rolniczy wraz z przyczepą się wywrócił. W kabinie traktora znajdował się 37-letni mężczyzna wraz z synem w wieku czterech lat. Obaj zostali przygnieceni maszyną. Po wypadku na miejsce przyjechały służby ratunkowe, przyleciał też helikopter medyczny.

Rozpoczęto dramatyczną akcję ratunkową. Najpierw trzeba było wydostać obu nieszczęśników spod przewróconego pojazdu. Jednak przybyłemu na miejsce lekarzowi nie pozostało nic innego, jak stwierdzić zgon zarówno dziecka, jak i ojca. Obrażenia, jakich obaj doznali, były zbyt rozległe, by udało się ich uratować. Okoliczności śmiertelnego wypadku ma zbadać prokuratura. Wczoraj na miejscu przeprowadzono oględziny. Na razie przyczyna tragicznego wypadku pozostaje tajemnicą.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.