• 15 zdjęć
  •   1374

Kawalerowie górą!

Kawalerowie górą! © Sebastian Kalak

W sobotę, 30 czerwca, w Wyganowie (gm. Kobylin) rozegrano niecodzienny mecz piłki nożnej. Pod wieczór, o godz. 19:00, na boisko miejscowego klubiku Huragan wybiegły drużyny złożone z kawalerów i żonatych mieszkańców.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Do przerwy było 1:1, a w drugiej połowie tego zaciętego spotkania 2 gole strzelili kawalerowie triumfując ostatecznie 3:1. To jednak nie wynik, jak przyznają zawodnicy uczestniczący w meczu, był najważniejszy, lecz radość z gry w futbol w trakcie trwającego mundialu i integracja w duchu fair play. O dość luźnym podejściu świadczy fakt, że na murawie zagrała również jedna kobieta.