Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
  • piątek, 22 kwiecień 2016 11:29

Popularne kierunki tegorocznego lata

Popularne kierunki tegorocznego lata
Popularne kierunki tegorocznego lata © archiwum

Coraz więcej Polaków decyduje się na organizację wakacji we własnym zakresie. Sami wolimy wybierać cel i sposób podróży, a także rodzaj zakwaterowania.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Gdzie w tym roku wybierają się Polacy, by zasmakować egzotyki? Na europejskie kempingi! Wakacje zaplanowano wcześniej nie muszą być drogie. Niewielkie odległości zapewniają na dotarcie do celu autem. Podróż staje się tańsza i nie ograniczamy bagażu.

NIEŚMIERTELNE WŁOCHY
Gorąca Italia to słońce, zabytki, niesamowite krajobrazy i najsłynniejsza na świecie kuchnia. Riwierę Adriatycką od centralnej Polski dzieli zaledwie 1 200 km. Wspaniałe wakacje spędzimy także w Toskanii lub nad włoskimi jeziorami malowniczo położonymi w górach.

NIEDAWNO ODRYTA CHORWACJA
Słoneczna pogoda jest tutaj gwarantowana, a woda krystalicznie czysta. Vacansoleil poleca aż 23 chorwackie kempingi. Najbliżej położony – na półwyspie Istria. Dalej jest Dalmacja z pięknymi plażami. Nowością jest kemping na wyspie Kvaerner z szeroką oferta wodnych przyjemności.

FRANCUSKIE ATRAKCJE
Podparyski kemping Iris Parc Le Chêne Gris to doskonała baza dla pragnących odwiedzić miasto miłości i pobliski Disneyland Paris. Bajeczne Lazurowe Wybrzeże ugości nas na jednym z 21 komfortowych kempingów w pobliżu: Cannes, Nicei czy Saint-Tropez.

SŁONECZNA HISZPANIA
Costa Brava i Costa Dorada to chętnie wybierany przez Polaków kierunek. Vacansoleil odpowiada ofertą 27 kempingów, m.in. w Lloret de Mar, Blanes, Palamos. Złote plaże i Pomienie słońca są na wyciagnięcie ręki – kemping La Torre del Sol leży niemal nad samym brzegiem morza.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)