• Ostrów Wielkopolski
  • środa, 05 sierpień 2020 08:14
  •   544

Zabytkowe pojazdy zatrzymały się w Ostrowie

Rajd Pojazdów Zabytkowych „Tylko dla zuchwałych”
Rajd Pojazdów Zabytkowych „Tylko dla zuchwałych” Rajd Pojazdów Zabytkowych „Tylko dla zuchwałych” © archiwum

Na Rynku roztrąbiły się zabytkowe auta. W Ostrowie zatrzymali się uczestnicy Rajdu Pojazdów Zabytkowych „Tylko dla zuchwałych”. Przyjechali z Jawora, a ich celem jest Władysławowo.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji, wspólnie z gminą Jawor oraz samorządami i klubami miłośników motoryzacji z miast partnerskich – Ostrowa Wielkopolskiego, Torunia, Ostródy i Władysławowa, organizuje Rajd Samochodów Zabytkowych „Tylko dla Zuchwałych”. Podczas Rajcu zawodnicy będą musieli zmierzyć się z interesującymi wyzwaniami, jakie dla nich przygotowano.

Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mieli okazję zobaczenia zabytkowych pojazdów, pamiętających jeszcze czasy przedwojenne oraz takich z lat 80 ubiegłego wieku. Podczas wizyty w Ostrowie przeprowadzono konkurencje sprawnościowe dla uczestników rajdu. Oceniono wyczucie pojazdu i umiejętność prowadzenia. Wybrano trzech zwycięzców. Było to: Mercedes 0319 z 1965 roku, Chevrolet Camaro z 1978 roku, Łada 2107 z 1989 roku.

Publikacja:
Nasz Rynek
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.