• Krotoszyn
  • czwartek, 10 wrzesień 2020 10:29
  •   321

Miasto i Gmina Krotoszyn w obiektywie

Miasto i Gmina Krotoszyn w obiektywie
Miasto i Gmina Krotoszyn w obiektywie © archiwum

Urząd Miejski w Krotoszynie zaprasza do udziału w Konkursie „Miasto i Gmina Krotoszyn w obiektywie”.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

By wziąć udział wystarczy wysłać maksymalnie trzy zdjęcia. Konieczne jest zwrotne potwierdzenie przyjęcia maila. Nazwa pliku powinna składać się z imienia i nazwiska oraz kolejnego numeru fotografii, np. Jan-Kowalski-1, Jan-Kowalski-2.

Uwaga! Maksymalna wielkość jednej wiadomość e-mail to 25 MB (zdjęcia może przesyłać także pojedynczo, w kilku mailach. Dodatkowo trzeba przesłać podpisaną kartę formularza, która znajduje się na stronie Urzędu Miejskiego w Krotoszynie. Warto zapoznać się również z regulaminem.

Zdjęcie trzeba przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zdjęcie powinno przedstawiać architekturę, przyrodę, wydarzenia kulturalne lub sportowe z terenu gminy Krotoszyn. Zgłosić może się każda osoba, lecz osoby niepełnoletnie powinny mieć zgodę rodziców lub przedstawicieli ustawowych.

Za zdobycie I miejsca można wygrać 200 zł (do wykorzystania na sprzęt elektroniczny, sportowy itp.), za II miejsce – 150 zł (do wykorzystania na sprzęt elektroniczny, sportowy itp.), a za III miejsce – 100 zł (do wykorzystania na sprzęt elektroniczny, sportowy itp.).

Za zdjęcia wyróżnione można wygrać gadżety miejskie (torby, plecaki, koszulki, kubki).

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.