• Rozdrażew
  • poniedziałek, 14 wrzesień 2020 07:27
  •   2078

Świętowali złoty i platynowy jubileusz

Świętowali złoty i platynowy jubileusz
Świętowali złoty i platynowy jubileusz © UG Rozdrażew

Ta uroczystość w każdej gminie ma swoją tradycję i znaczenie. Jest uhonorowaniem wspólnego i długiego życia. Przynosi wzorce dla innych.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W czwartek, 10 września z parami mającymi za sobą 50-letni staż małżeńskie spotkały się władze gminy. Impreza z tej okazji odbyła się rozdrażewskiej Masztalarni.

Podczas spotkania jubilaci obchodzący Złote i Platynowe Gody otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez prezydenta RP. Wręczał je wójt Mariusz Dymarski razem z przewodniczącym rady gminy Wiesławem Jankowskim.

Jubilaci usłyszeli gratulacje i życzenia, dostali też upominki, kwiaty i pamiątkowe dyplomy. Podczas spotkania przy kawie obejrzeli występ zespołu „Kalina” z Nowej Wsi.

JUBILEUSZ 50-LECIA MAŁŻEŃSTWA
Halina i Tadeusz Dąbrowscy z Dąbrowy, Kazimiera i Stanisław Frąckowiakowie w Dębowca, Lucyna i Jan Gryszkowie z Rozdrażewa, Maria i Zbigniew Kosiorowi z Dąbrowy, Krystyna i Tadeusz Zmyśleni z Rozdrażewa.

JUBILEUSZ 55-LECIA MAŁŻEŃSTWA
Czesława i Jan Bochnowie z Rozdrażewa.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.