• Nepomucenów
  • czwartek, 15 październik 2020 10:26
  • 4 zdjęcia
  •   751

Zderzenie dwóch osobówek

Zderzenie dwóch osobówek
Zderzenie dwóch osobówek © OSP Kuklinów

We wtorek, 13 października, na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Nepomucenów (gm. Kobylin) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało pięć osób, na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Na miejsce skierowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden z OSP Kuklinów, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję. Jak się okazało, na skrzyżowaniu dróg doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki citroen i renault. Drugi z wymienionych pojazdów znajdował się w rowie. Wszyscy uczestnicy wypadku samodzielnie opuścili auta.

Po zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia strażacy przystąpili do udzielania osobom biorącym udział w zdarzeniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, która polegała na zaopatrzeniu powierzchownych ran, zapewnieniu komfortu cieplnego oraz wsparciu psychicznym.

Następnie poszkodowanymi zajął się Zespół Ratownictwa Medycznego, który wykonał im podstawowe badania. Stwierdzono, że nie ma potrzeby, by ktokolwiek z nich musiał zostać zawieziony do szpitala.

W rozbitych pojazdach strażacy odłączyli klemy akumulatorów i zabezpieczyli wycieki płynów eksploatacyjnych. Po zakończeniu czynności policyjnych z drogi usunięto pozostałości po wypadku.

Galeria ilustracji

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.