• Wierzchowice
  • poniedziałek, 19 październik 2020 10:34
  •   911

Będzie remont ulicy Sadowniczej

Będzie remont ulicy Sadowniczej
Będzie remont ulicy Sadowniczej © Google Street View 2013

Starostwo Powiatowe podpisało umowę z firmą Gembiak-Mikstacki z Krotoszyna na remont ulicy Sadowniczej w Wierzchowicach o długości 0,5 km. Inwestycja kosztować ok. 270 tys. zł.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Remont drogi powiatowej na ulicy Sadowniczej w Wierzchowicach ma się rozpocząć na przełomie października i listopada. Firma Gembiak-Mikstacki ma wylać warstwę wyrównawczą na nierównej nawierzchni, a potem drugą nakładkę ścieralną. Firma drogowa utwardzi także tłuczniem pobocze drogi. Gmina Krośnice dofinansuje inwestycję kwotą ok. 60 tys. zł.

Jak nas poinformował kierownik Wydziału Dróg Powiatowych Henryk Włodarczyk, powiat jeszcze w tym roku przeprowadzi remont dróg powiatowych w Olszy i Tworzymirkach. W Olszy wyremontowana zostanie droga o dł. 800 m przebiegająca przez wieś, a w Tworzymirkach o dł. 600 m. Remonty przeprowadzi także firma Gembiak-Mikstacki.

Publikacja:
Głos Milicza
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.