• Krotoszyn
  • piątek, 11 wrzesień 2020 06:45
  •   2633

Pięć osób poszkodowanych

Pięć osób poszkodowanych
Pięć osób poszkodowanych © Łukasz Cichy

W wypadku na rondzie u zbiegu ulic Koźmińskiej, Wiejskiej i Przemysłowej w Krotoszynie brały udział dwa samochody osobowe - Nissan i Peugeot. W wyniku wypadku Peugeot przewrócił się na bok. W pojazdach podróżowało w sumie 5 osób, w tym troje dzieci.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

- Na miejsce wypadku zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Krotoszynie - wskazuje Tomasz Patryas, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie

Jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych uczestnicy wypadku sami opuścili rozbite pojazdy. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Na miejsce wysłano także Zespół Ratownictwa Medycznego z Krotoszyna. Na szczęście żadna z osób uczestniczących w wypadku nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Policjanci z Krotoszyna prowadzą postępowanie mające na celu wyjaśnienie szczegółowych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

- Kierująca samochodem marki Nissan Micra, mieszkanka Krotoszyna, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w prawidłowo jadący pojazd marki Peugeot. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, nikt nie odniósł obrażeń. Kobieta została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych - mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.