• Krotoszyn
  • poniedziałek, 21 wrzesień 2020 10:55
  •   1345

Nadal pytają o remont ul. LangiewiczaOd jakiegoś czasu mieszkańców gruntowej części ul. Langiewicza w Krotoszynie interesuje, czy szykuje się tam jakiś większy remont. Ich zdaniem, choć liczne dziury są co jakiś czas wypełniane, po pewnym czasie to nie wystarcza.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

O tej sprawie pisaliśmy już w zeszłym roku. Jak się wówczas dowiedzieliśmy, jedyne możliwe rozwiązania to wyrównanie nawierzchni kamieniami. Najpoważniejszą naprawę jezdni nie było szans, gdyż powiat nie otrzyma dofinansowania.

Zniecierpliwieni mieszkańcy dopytują jednak, jak sytuacja wygląda dziś. O odpowiedź poprosiliśmy wicestarostę Pawła Radojewskiego (58 l.). – Rozmawiałem o tym z dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg, Krzysztofem Jelinowskim (62 l.). Obiecał, że PZD zajmie się ul. Langiewicza mniej więcej za dwa tygodnie – tak 31 lipca odpowiedział nam Radojewski.

Jak dodał, dziury zostaną zalepione. – PZD będzie się starać o późniejsze utwardzenie drogi frezem asfaltowy – zapowiedział.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.